Země në shqip

Përkthim: země, Fjalor: çekisht » shqip

njerëzi, kat, tokë, zbres, bota, vend, dysheme, arsye, dhe, gjithësia, vise, realiteti, shtet, botë, toka, shesh
země në shqip

Përkthime shtesë

vend, vendi, vendi i, vendit, vend i

Fjalë të ngjashme

Përkthime

zemitý në shqip - tokësor, prej dheu, i vrazhdë, vrazhdë, është tokësor
zemský në shqip - tokësor, tokësore, tokesore, tokësorë
zemědělec në shqip - fermer, bujk, fermeri, fermerëve, fermer i
zemědělský në shqip - bujqësor, bujqësore, bujqësisë, i bujqësisë, bujqesore

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Země në shqip - Fjalor: çekisht » shqip
Përkthime: njerëzi, kat, tokë, zbres, bota, vend, dysheme, arsye, dhe, gjithësia, vise, realiteti, shtet, botë, toka, shesh, vend, vendi, vendi i, vendit, vend i