Betoning në shqip

Përkthim: betoning, Fjalor: danisht » shqip

dialekti, theks
betoning në shqip

Përkthime shtesë

theksim, dhe theksimi, nënvizim, theksimi

Fjalë të ngjashme

Përkthime

betjening në shqip - shërbim, shërbimit, shërbimi, të shërbimit, shërbimit të
beton në shqip - konkret, konkrete, betoni, betonit
betragte në shqip - konsideroj, konsiderojnë, e konsiderojnë, konsideroni, marrin në konsideratë, këqyr, shikoj, mendim
betyde në shqip - do të thotë, thotë, të thotë, nënkupton, them, mesëm, nënkuptoj, mesatar

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Betoning në shqip - Fjalor: danisht » shqip
Përkthime: dialekti, theks, theksim, dhe theksimi, nënvizim, theksimi