Vas në shqip

Përkthim: vas, Fjalor: frëngjisht » shqip

shkoj, kaloj, vete
vas në shqip

Përkthime shtesë

duke shkuar, shkuar, shkon, do, shkojnë

Fjalë të ngjashme

Përkthime

variété në shqip - shumëllojshmëri, larmi, shumëllojshmëri të, larmi të, varietet, lloj
varsovie në shqip - varshavë, warsaw, varshavës, të varshavës, varshavë të
vasculaire në shqip - i enëve të gjakut, vaskulare, vaskular, enëve të gjakut, vaskular dhe
vase në shqip - vazo, vazo të, vazo e, kupë, gjellë, argjilë, legeni

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Vas në shqip - Fjalor: frëngjisht » shqip
Përkthime: shkoj, kaloj, vete, duke shkuar, shkuar, shkon, do, shkojnë