Troonsafstand në shqip

Përkthim: troonsafstand, Fjalor: holandisht » shqip

abdikim
troonsafstand në shqip

Përkthime shtesë: troonsafstand

abdikim, abdikimin

Fjalë të ngjashme

Përkthime

trompet në shqip - bori, trombë, fryhet, borisë, bini borisë, bri
troon në shqip - fron, froni, fronin, froni i, dhe froni
troost në shqip - rehati, ngushëllim, komoditetin, komoditet, ngushëllimi, rehat
troosteloos në shqip - i trishtuar, bonjakë, trishtuar, pangushëlluar, zymtë

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Troonsafstand në shqip - Fjalor: holandisht » shqip
Përkthime: abdikim, abdikim, abdikimin