Korán në shqip

Përkthim: korán, Fjalor: hungarisht » shqip

shpejt, atmosfera, dërgoj, ajros, herët
korán në shqip

Përkthime shtesë

në fillim, herët, fillim, fillim të, hershme

Fjalë të ngjashme

Përkthime

korábban në shqip - më parë, parë, paraprakisht, herët, më herët
korábbi në shqip - ish-, ish, mëparshëm, i mëparshëm
kos në shqip - ram, dash, dash dhe, dashin, dashi
kosbor në shqip - orkide, orchid, khol, ngjyrë purpuri, orkide e

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Korán në shqip - Fjalor: hungarisht » shqip
Përkthime: shpejt, atmosfera, dërgoj, ajros, herët, në fillim, herët, fillim, fillim të, hershme