Ættleiða në shqip

Përkthim: ættleiða, Fjalor: islandeze » shqip

përshtat
ættleiða në shqip

Përkthime shtesë

adoptuesit, adaptuesit, adopters, adoptuesit e, adaptuesit e

Fjalë të ngjashme

Përkthime

ættbálkur në shqip - fis, fisi, fisit, fisin, vijë fisi
ættleggur në shqip - klan, fis, klanit, klani, clan
ættleiðing në shqip - adoptim, birësim, miratim, miratimi, adoptimi
æða në shqip - i enëve të gjakut, vaskulare, vaskular, enëve të gjakut, vaskular dhe, furi, tërbim

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ættleiða në shqip - Fjalor: islandeze » shqip
Përkthime: përshtat, adoptuesit, adaptuesit, adopters, adoptuesit e, adaptuesit e