Eilífð në shqip

Përkthim: eilífð, Fjalor: islandeze » shqip

pafundësia
eilífð në shqip

Përkthime shtesë

përjetësi, përjetësinë, përjetësia, përjetësinë dhe, përjetësisë

Fjalë të ngjashme

Përkthime

eik në shqip - lisi, dushk, dushku, bungu, dushkut, lis
eilífur në shqip - i përjetshëm, pa kohë të caktuar, përjetshëm, të përjetshëm, kohë të caktuar
eimskip në shqip - eimskip
einangra në shqip - izolim, izolimi, izolimit, izolimin, izolimi i

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Eilífð në shqip - Fjalor: islandeze » shqip
Përkthime: pafundësia, përjetësi, përjetësinë, përjetësia, përjetësinë dhe, përjetësisë