Pozzo në shqip

Përkthim: pozzo, Fjalor: italisht » shqip

bunar, mirë
pozzo në shqip

Përkthime shtesë: pozzo

mirë, dhe, edhe, të mirë, gjithashtu

Fjalë të ngjashme

Përkthime

pozza në shqip - llogaçe, pellg
pozzanghera në shqip - llogaçe, pellg
pranzare në shqip - drekë, dreka, drekë e, drekës, drekë të
pranzo në shqip - drekë, dreka, drekë e, drekës, drekë të, darkë

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Pozzo në shqip - Fjalor: italisht » shqip
Përkthime: bunar, mirë, mirë, dhe, edhe, të mirë, gjithashtu