Bargs në shqip

Përkthim: bargs, Fjalor: letonisht » shqip

rreptë, ashpër
bargs në shqip

Përkthime shtesë

i rëndë, i ashpër, rëndë, rënda, të rënda

Fjalë të ngjashme

Përkthime

barbarisks në shqip - barbar, barbare, barbare dhe, barbare të, i prapambetur
barbars në shqip - barbar, barbare, barbarian, barbare një, barbar e
barjera në shqip - pengesë, pengesa, barrierë, barriera, pengesë e
baroks në shqip - barok, baroque, baroke, barokut, barok e

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Bargs në shqip - Fjalor: letonisht » shqip
Përkthime: rreptë, ashpër, i rëndë, i ashpër, rëndë, rënda, të rënda