Семејството në shqip

Përkthim: семејството, Fjalor: maqedonisht » shqip

asteraceae, familje
семејството në shqip

Përkthime shtesë: семејството

familje, familjar, familja, familjes, familja e

Fjalë të ngjashme

Përkthime

селен në shqip - selen, selenium, seleni, selenit
село në shqip - fshat, fshati, fshatit, fshat i, e fshatit, katund
сенката në shqip - hijet, hijet e, hije, hijet të, dhe hijet
силата në shqip - forcë, forca, forcën, forca e, fuqia, force, shpërthej, detyroj, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Семејството në shqip - Fjalor: maqedonisht » shqip
Përkthime: asteraceae, familje, familje, familjar, familja, familjes, familja e