Betraktning në shqip

Përkthim: betraktning, Fjalor: norvegjisht » shqip

përsiatja
betraktning në shqip

Përkthime shtesë

Duke marrë parasysh, Duke pasur parasysh, Duke patur parasysh, Duke konsideruar, marrë parasysh

Fjalë të ngjashme

Përkthime

betoning në shqip - theksim, dhe theksimi, nënvizim, theksimi, dialekti, theks
betrakte në shqip - konsiderohet, konsideruar, konsiderohen, parasysh, konsiderohet si, mendoj
betro në shqip - besoj, besim, lë, të besoj, ia lë
bety në shqip - do të thotë, thotë, të thotë, nënkupton, them, mesëm, nënkuptoj, mesatar

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Betraktning në shqip - Fjalor: norvegjisht » shqip
Përkthime: përsiatja, Duke marrë parasysh, Duke pasur parasysh, Duke patur parasysh, Duke konsideruar, marrë parasysh