Sapo në shqip

Përkthim: sapo, Fjalor: portugalisht » shqip

bretkosë, dolli
sapo në shqip

Përkthime shtesë: sapo

SAPO

Fjalë të ngjashme

Përkthime

sapateiro në shqip - këpucar, këpucari, shoemaker, shomaker, shtie
sapato në shqip - këpucë, këpucëve, këpucësh, e këpucëve, të këpucëve
sapos në shqip - bretkosat, frogs, bretkosa, bretkosave, dhe bretkosat, bretkosë
saque në shqip - grabitje, shkarkimi, shkarkimin, shkarkimi i, largimi, shërbej

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Sapo në shqip - Fjalor: portugalisht » shqip
Përkthime: bretkosë, dolli, SAPO