Dhelpër në çekisht

Përkthim: dhelpër, Fjalor: shqip » çekisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
çekisht
Përkthime:
liška, lišák, Karlíček, Karlík, Charley, se Charley, Karlíčku
Dhelpër në çekisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dhelpër

dhelpër fjalor gjuhësor çekisht, dhelpër në çekisht

Përkthime

  • detyrë në çekisht - dávka, povinnost, problém, úkol, provoz, obligace, clo, ...
  • dhe në çekisht - i, svět, země, zem, půda, hlína, zemina, ...
  • dhembje në çekisht - trest, námaha, bolest, bolavý, žal, bolesti, bolestí, ...
  • dhi në çekisht - koza, kozel, kozí, koz, kozy, kozího
Fjalë të rastësishme
Dhelpër në çekisht - Fjalor: shqip » çekisht
Përkthime: liška, lišák, Karlíček, Karlík, Charley, se Charley, Karlíčku