Dielli në çekisht

Përkthim: dielli, Fjalor: shqip » çekisht

slunce
dielli në çekisht

Përkthime shtesë

slunce, sluníčko, sluneční, slunko, sun

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

dielli fjalor gjuhësor çekisht, dielli wikipedia, dielli dhe toka, dielli dhe natyra, dielli ese, dielli poezi, dielli në çekisht

Përkthime

diarre në çekisht - průjem, průjmu, průjmy, průjmem
diell në çekisht - slunce, sluníčko, sluneční, slunko, sun
dikush në çekisht - někdo, někoho, někoho víc, se někdo, kdosi
dimri në çekisht - zimní, wintr, wintry, mrazivý, ledový, zima
gjemb në çekisht - nálepka, samolepka, nálepky, nálepku, samolepky, osten, bodlák, trn

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dielli në çekisht - Fjalor: shqip » çekisht
Përkthime: slunce, slunce, sluníčko, sluneční, slunko, sun