Dashuria në anglisht

Përkthim: dashuria, Fjalor: shqip » anglisht

love
dashuria në anglisht

Përkthime shtesë: dashuria

love, the love, love of

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dashuria

dashuria fjalor gjuhësor anglisht, dashuria dhe urrejtja, dashuria poezi, dashuria per allahun, dashuria e nenes, dashuria thenie, dashuria në anglisht

Përkthime

dashur në anglisht - loving, dear, loved, beloved, wanted
dashuri në anglisht - love, affection, beloved, love the
dasmë në anglisht - nuptials, marriage, wedding, the wedding, marriage feast
datë në anglisht - date, dated, on, th
fe në anglisht - religion, faith, religions, a religion

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dashuria në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: love, love, the love, love of