Dashuria në anglisht

Përkthim: dashuria, Fjalor: shqip » anglisht

love
dashuria në anglisht

Përkthime shtesë

love, the love, love of

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

dashuria fjalor gjuhësor anglisht, dashuria dhe urrejtja, dashuria poezi, dashuria per allahun, dashuria e nenes, dashuria thenie, dashuria në anglisht

Përkthime

dashur në anglisht - loving, dear, loved, beloved, wanted
dashuri në anglisht - love, affection, beloved, love the
dasmë në anglisht - nuptials, marriage, wedding, the wedding, marriage feast
datë në anglisht - date, dated, on, th
gjeografik në anglisht - geographic, geographical, the geographical, the geographic, a geographical

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dashuria në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: love, love, the love, love of