Duhani në anglisht

Përkthim: duhani, Fjalor: shqip » anglisht

tobacco
duhani në anglisht

Përkthime shtesë: duhani

tobacco, smoking, smoke

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: duhani

tobacco
  • duhani

nicotinic
  • nikotine
  • duhani

Fjalë të ngjashme: duhani

duhani fjalor gjuhësor anglisht, duhani alkoli dhe droga, duhani dhe droga, duhani wikipedia, duhani dhe pasojat e tij, duhani demton shendetin, duhani në anglisht

Përkthime

dua në anglisht - love, want, like, wish, i, desire
duhan në anglisht - smoke, tobacco, smoking, smoker
duhur në anglisht - right, proper, appropriate, properly, correct, needful, requisite, needed, ...
dukje në anglisht - appearance, out, seemingly, noted, apparently
hëna në anglisht - monday, moon, the moon

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Duhani në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: tobacco, tobacco, smoking, smoke