Durimi në anglisht

Përkthim: durimi, Fjalor: shqip » anglisht

forbearance, patience
durimi në anglisht

Përkthime shtesë: durimi

patience, endurance, forbearance, longsuffering, of patience

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: durimi

durimi fjalor gjuhësor anglisht, durimi ne dashuri, durimi dhe maturia, durimi ne kuran, durimi sabri, durimi dhe sabri, durimi në anglisht

Përkthime

dukje në anglisht - appearance, out, seemingly, noted, apparently
dukuria në anglisht - phenomenon, occurrence, the phenomenon, phenomena, the occurrence
duroj në anglisht - bear, endure, withstand, brook, tolerate
dush në anglisht - shower, bath, douche, the shower, the bath, shower-bath
shkretë në anglisht - wilderness, desolate, desert, waste, deserted, poor, wretched

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Durimi në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: forbearance, patience, patience, endurance, forbearance, longsuffering, of patience