Eksporti në anglisht

Përkthim: eksporti, Fjalor: shqip » anglisht

exportation, export
eksporti në anglisht

Përkthime shtesë: eksporti

export, exports, the export

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: eksporti

eksporti fjalor gjuhësor anglisht, eksporti neto, eksporti dhe importi ne shqiperi, eksporti i kosoves, eksporti ne kosove, eksporti dhe importi ne kosove, eksporti në anglisht

Përkthime

ekran në anglisht - screen, display, the screen, the display
ekskursion në anglisht - excursion, jaunt, trip, tour, outing
ekspozitë në anglisht - exhibition, exhibit, exposition, display, sellout, expo
ekzistencë në anglisht - existence, being, inwardness, subsistence, survival
fshehur në anglisht - hidden, hide, hiding, concealed, hid, secret

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Eksporti në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: exportation, export, export, exports, the export