Humanizmi në anglisht

Përkthim: humanizmi, Fjalor: shqip » anglisht

humanitarianism, humanism
humanizmi në anglisht

Përkthime shtesë: humanizmi

humanism, humanization, humanity, the humanism, of humanism

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: humanizmi

humanizmi fjalor gjuhësor anglisht, humanizmi dhe njeriu, humanizmi dhe rilindja europiane, humanizmi evropian, humanizmi shqiptar, humanizmi ese, humanizmi në anglisht

Përkthime

huaj në anglisht - foreign, overseas, foreigners, alien, stranger, strange, ...
hudhër në anglisht - garlic, the garlic
humb në anglisht - lose, waste, forfeit, miss, loses
humbas në anglisht - miss, lose, waste, miss out on, miss out
trinia në anglisht - trinity, the trinity, trinitarian, holy trinity, trinity is

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Humanizmi në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: humanitarianism, humanism, humanism, humanization, humanity, the humanism, of humanism