Keq në anglisht

Përkthim: keq, Fjalor: shqip » anglisht

bad, evil
keq në anglisht

Përkthime shtesë

bad, poorly, badly, worse, evil

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime

bad
 • keq

badly
 • keq
 • keqas
 • shumë
 • me keqardhje
 • me rrezik

poorly
 • dobët
 • keq
 • në varfëri
 • varfërisht

awry
 • shtrembër
 • mbrapsht
 • keq

foul
 • keq

Fjalë të ngjashme

keq fjalor gjuhësor anglisht, keq ushqyerja e adoleshenteve, keq ushqyerja ne shqiperi, keq 1, keq ushqyerja dhe semundjet, keq ushqyerja, keq në anglisht

Përkthime

kaçube në anglisht - thicket, bush, brush, horns, shrubs
kaçurrel në anglisht - curly, ringlet, frizzy, tress, crisp, curl
kiamet në anglisht - hell, calamity, final hour, confoundedly, apocalypse
kilogrami në anglisht - kilogram, per kilogram, a kilogram
rrokja në anglisht - syllable, grasp, seizing

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Keq në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: bad, evil, bad, poorly, badly, worse, evil