Krenari në anglisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » anglisht

pride
krenari në anglisht

Përkthime shtesë: krenari

pride, proudly, proud, the pride, pride in

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: krenari

pride
 • krenari
 • kryelartësi
 • fodullëk
 • lule
 • lulëzim
 • tufë luanësh

loftiness
 • lartësi e madhe
 • lartësi
 • madhësi
 • krenari

amour-propre
 • krenari

arrogance
 • arrogancë
 • mendjemadhësi
 • kryelartësi
 • mburrje
 • krenari

Fjalë të ngjashme: krenari

krenari fjalor gjuhësor anglisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në anglisht

Përkthime

krasis në anglisht - shear, pare, prune, to shear, lop
kreh në anglisht - comb, hackle, dress, comb out, comb the
krevat në anglisht - bed, couch, the bed, beds
krihem në anglisht - comb
vatër në anglisht - hearth, ingle, center, focus, hotbed, fireplace

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: pride, pride, proudly, proud, the pride, pride in