Limoni në anglisht

Përkthim: limoni, Fjalor: shqip » anglisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
anglisht
Përkthime:
lemon, citric, of lemon, the lemon, a lemon
Limoni në anglisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: limoni

limoni per dobesim, limoni dhe vlerat e tij, limoni me hudhra, limoni dhe vetit e tij, limoni per fytyren, limoni fjalor gjuhësor anglisht, limoni në anglisht

Përkthime

  • liker në anglisht - liqueur, cordial, liqueurs, the liqueur, liquor
  • liko në anglisht - jam, Liko
  • lindje në anglisht - birth, east, origination, the east, births
  • liqen në anglisht - lake, loch, the lake, pool
Fjalë të rastësishme
Limoni në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: lemon, citric, of lemon, the lemon, a lemon