Limoni në anglisht

Përkthim: limoni, Fjalor: shqip » anglisht

lemon
limoni në anglisht

Përkthime shtesë: limoni

lemon, citric, of lemon, the lemon, a lemon

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: limoni

limoni fjalor gjuhësor anglisht, limoni per dobesim, limoni dhe vlerat e tij, limoni me hudhra, limoni dhe vetit e tij, limoni per fytyren, limoni në anglisht

Përkthime

kokërr në anglisht - grain, bean, corn, bulb, grain of, knob
liker në anglisht - liqueur, liqueurs, the liqueur, liquor, cordial
liko në anglisht - liko, jam
lindje në anglisht - east, birth, origination, the east, births
liqen në anglisht - lake, loch, the lake, pool

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Limoni në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: lemon, lemon, citric, of lemon, the lemon, a lemon