Martesa në anglisht

Përkthim: martesa, Fjalor: shqip » anglisht

union, wedlock, matrimony, marriage
martesa në anglisht

Përkthime shtesë: martesa

marriage, marriages, weddings, the marriage, a marriage

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: martesa

martesa fjalor gjuhësor anglisht, martesa e avokatit, martesa ne islam, martesa e arben ristani, martesa dhe divorci, martesa ne shqiperi, martesa në anglisht

Përkthime

kovë në anglisht - bucket, pail, the bucket, bucket of
marshoj në anglisht - parade, outmarch, march
marsi në anglisht - march, in march, of march, mar
martesë në anglisht - marriage, wedding, matrimony, splice, wedlock
martohem në anglisht - mate, marry, get married, espouse, splice

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Martesa në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: union, wedlock, matrimony, marriage, marriage, marriages, weddings, the marriage, a marriage