Ministër në anglisht

Përkthim: ministër, Fjalor: shqip » anglisht

minister
ministër në anglisht

Përkthime shtesë: ministër

minister, a minister, the Minister

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: ministër

minister
  • ministër
  • nënambasador
  • meshtar
  • pastor
  • shërbyes

secretary
  • sekretar
  • ministër

Fjalë të ngjashme: ministër

ministër fjalor gjuhësor anglisht, ministër i financave, ministër i drejtësisë, ministër i energjisë dhe industrisë, ministër i shëndetësisë, ministri i transportit dhe infrastrukturës, ministër në anglisht

Përkthime

minierë në anglisht - mine, quarry, diggings, the mine, mining, pit
ministi në anglisht - ministry
minutë në anglisht - minute, minute of
miqësi në anglisht - friendship, fellowship, fraternity, amity, comradeship
titull në anglisht - title, caption, heading, degree, name, rank

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ministër në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: minister, minister, a minister, the Minister