Natyra në anglisht

Përkthim: natyra, Fjalor: shqip » anglisht

nature
natyra në anglisht

Përkthime shtesë

nature, the nature, nature of, in nature, the nature of

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

natyra fjalor gjuhësor anglisht, natyra ese, natyra shqiptare, natyra dhe mjedisi, natyra wikipedia, natyra nuk njeh kufij, natyra në anglisht

Përkthime

llafazan në anglisht - talkative, chatty, garrulous, telltale, gabber, chatterbox
mëz në anglisht - colt, foal, nag
naftë në anglisht - oil, diesel, petroleum, diesel fuel, of oil, petrol
natyrisht në anglisht - of course, naturally, certainly, course, obviously
natyrë në anglisht - nature, kind, disposition, character, outdoor

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Natyra në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: nature, nature, the nature, nature of, in nature, the nature of