Përpunoj në anglisht

Përkthim: përpunoj, Fjalor: shqip » anglisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
anglisht
Përkthime:
elaborate, process, treat, recondition, rehash, refine, mill
Përpunoj në anglisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: përpunoj

cast
 • hedh
 • flak
 • hedh grepin
 • heq
 • dredh
 • përpunoj
mill
 • bluaj
 • frezoj
 • thyej
 • dhëmbëzoj
 • petëzoj
 • përpunoj
treat
 • trajtoj
 • mjekoj
 • gostit
 • përpunoj
 • bëj diskutime
 • shtjelloj
design
 • bëj plan
 • përcaktoj
 • kam qëllim
 • synoj
 • bëj projektin
 • përpunoj
evolve
 • zhvilloj
 • evoluoj
 • përpunoj
 • shtjelloj
 • çliroj
 • nxjerr
refine
 • rafinoj
 • pastroj
 • përmirësoj
 • përpunoj
 • e bëj bukur
 • stërholloj
rehash
 • përpunoj
 • ripunoj
develop
 • zhvilloj
 • zhvillohem
 • formohem
 • rritem
 • dal
 • përpunoj
process
 • ecim
 • kryej
 • përpunoj
 • zhvilloj dhe stampoj
 • shqyrtoj
 • plotësoj
elaborate
 • mendoj
 • përpunoj
 • shtjelloj imtësisht
 • prodhoj
 • zhvilloj
recondition
 • rinovoj
 • riparoj
 • përpunoj
 • rindërtoj
 • rivendos

Fjalë të ngjashme: përpunoj

përpunoj fjalor gjuhësor anglisht, përpunoj në anglisht

Përkthime

 • përpjekje në anglisht - attempt, skirmish, effort, try, endeavor, efforts
 • përplas në anglisht - bang, slam, fling, crash, flap, clash
 • përqafoj në anglisht - embrace, hug, cuddle, fold, enfold, squeeze
 • përreth në anglisht - around, round, about, surrounding, around the
Fjalë të rastësishme
Përpunoj në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: elaborate, process, treat, recondition, rehash, refine, mill