Pemë në anglisht

Përkthim: pemë, Fjalor: shqip » anglisht

tree
pemë në anglisht

Përkthime shtesë

tree, fruit, trees, the tree, fruits

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime

tree
 • pemë
 • dru
 • pemë gjenealogjike

fruit
 • fruta
 • fryt
 • pemë
 • frutë
 • rezultat

fruit tree
 • pemë frutore
 • dru frutor
 • pemë

garden stuff
 • perime
 • pemë
 • blerime

Fjalë të ngjashme

pemë fjalor gjuhësor anglisht, dudi pemë, pemë frutore, pemë dhe perime, pemë në anglisht

Përkthime

lakër në anglisht - cabbage, sprouts, the cabbage, of cabbage, kale
pelte në anglisht - jelly, jell, the jelly
pelë në anglisht - mare, the mare, filly
penis në anglisht - the penis, your penis, penis
pennsylvania në anglisht - pa

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Pemë në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: tree, tree, fruit, trees, the tree, fruits