Pluhur në anglisht

Përkthim: pluhur, Fjalor: shqip » anglisht

dust
pluhur në anglisht

Përkthime shtesë

dust, powder, the dust, powdered, dusty

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime

powder
 • pluhur
 • pudër
 • barut

dust
 • pluhur
 • dhe
 • gjë pa vlerë
 • rrëmujë
 • trazim
 • plehra

flour
 • miell
 • pluhur

grit
 • kurajë
 • rërë
 • zhavorr
 • zall
 • gur zalli
 • pluhur

Fjalë të ngjashme

pluhur fjalor gjuhësor anglisht, pluhur per pjekje, pluhur kanelle, pluhur pjekje, pluhur paste, pluhur pjekes cfare eshte, pluhur në anglisht

Përkthime

libër në anglisht - book, the book, product, volume, ledger
plotë në anglisht - full, complete, comprehensive, fully, thorough
plotësoj në anglisht - fill, amplify, replenish, refill, fulfill, complete
plumb në anglisht - bullet, lead, shot, pellet, plumbum
plëndës në anglisht - pot, stomach, tripe

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Pluhur në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: dust, dust, powder, the dust, powdered, dusty