Realiteti në anglisht

Përkthim: realiteti, Fjalor: shqip » anglisht

world
realiteti në anglisht

Përkthime shtesë

reality, the reality, realities, reality of

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

realiteti fjalor gjuhësor anglisht, realiteti i universit, realiteti i jetes, realiteti hak, realiteti ese, realiteti dhe fantazia, realiteti në anglisht

Përkthime

këtu në anglisht - here, there, herein, hither
re në anglisht - cloud, new, the new, young
real në anglisht - realistic, actual, true, the real, real
rebel në anglisht - maverick, rebellious, malcontent, backsliding, rebel
referohem në anglisht - advert, refer, mention, refer to, referring

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Realiteti në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: world, reality, the reality, realities, reality of