Zjarri në anglisht

Përkthim: zjarri, Fjalor: shqip » anglisht

fire, flame
zjarri në anglisht

Përkthime shtesë

fire, the fire, of fire, with fire

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

zjarri fjalor gjuhësor anglisht, zjarri ne kuptimin filozofik, zjarri ne enderr, zjarri i nates, zjarri dhe uji 2, zjarri qe ti ndez, zjarri në anglisht

Përkthime

ballë në anglisht - forefront, fore, forehead, front, brow
zinxhir në anglisht - chain, zipper, leash, cords, the chain
zjarr në anglisht - fire, flame, the fire, a fire
zog në anglisht - bird, the bird, a bird, birds, chicken
zonjushë në anglisht - ms., miss, young lady, lady, mistress

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Zjarri në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: fire, flame, fire, the fire, of fire, with fire