Atmosfera në bjellorusisht

Përkthim: atmosfera, Fjalor: shqip » bjellorusisht

атмасфера, атмасфэра
atmosfera në bjellorusisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

atmosfera fjalor gjuhësor bjellorusisht, atmosfera terrestre, atmosfera 96.5, atmosfera shtresa e ozonit, atmosfera dhe drita, atmosfera wikipedia, atmosfera në bjellorusisht

Përkthime

ateizmi në bjellorusisht - атэізм, атэізму, атэізме, быў атэізм
atje në bjellorusisht - там, тамака
atomi në bjellorusisht - атам, атом
aty në bjellorusisht - там, тамака
nishan në bjellorusisht - моль

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atmosfera në bjellorusisht - Fjalor: shqip » bjellorusisht
Përkthime: атмасфера, атмасфэра