Eksporti në bjellorusisht

Përkthim: eksporti, Fjalor: shqip » bjellorusisht

экспарт
eksporti në bjellorusisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

eksporti fjalor gjuhësor bjellorusisht, eksporti neto, eksporti dhe importi ne shqiperi, eksporti i kosoves, eksporti ne kosove, eksporti dhe importi ne kosove, eksporti në bjellorusisht

Përkthime

ekran në bjellorusisht - экран, хаваць, абараняць
ekskursion në bjellorusisht - экскурсія
ekspozitë në bjellorusisht - выстава, выстаўка
ekzistencë në bjellorusisht - існаванне, існаваньне
skuadër në bjellorusisht - каманда

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Eksporti në bjellorusisht - Fjalor: shqip » bjellorusisht
Përkthime: экспарт