Krenari në bjellorusisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » bjellorusisht

гонар, гордасць
krenari në bjellorusisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor bjellorusisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në bjellorusisht

Përkthime

krasis në bjellorusisht - зрух
kreh në bjellorusisht - грэбень, гребень, грабянец
krevat në bjellorusisht - ложак, кровать
krihem në bjellorusisht - грабянец
rrokja në bjellorusisht - склад, слог

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në bjellorusisht - Fjalor: shqip » bjellorusisht
Përkthime: гонар, гордасць