Përshëndetje në bjellorusisht

Përkthim: përshëndetje, Fjalor: shqip » bjellorusisht

прывітанне, вітанне, вітаньне, прывітаньне
përshëndetje në bjellorusisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

përshëndetje fjalor gjuhësor bjellorusisht, përshëndetje in english, përshëndetje pronunciation, përshëndetje dhe urime, përshëndetje translation, përshëndetje dashurie, përshëndetje në bjellorusisht

Përkthime

parkoj në bjellorusisht - парк
përshtatshëm në bjellorusisht - адпавядаць
përshëndes në bjellorusisht - вітаць, прывітаць
përsiatja në bjellorusisht - медытацыя
përsosur në bjellorusisht - ідэальны

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Përshëndetje në bjellorusisht - Fjalor: shqip » bjellorusisht
Përkthime: прывітанне, вітанне, вітаньне, прывітаньне