Ruaj në bjellorusisht

Përkthim: ruaj, Fjalor: shqip » bjellorusisht

харчы, пажытак, спажытак, апякун, харч, гадаваць, страва, харчаванне, абараняць, ежа, спажыва, трымаць
ruaj në bjellorusisht

Përkthime shtesë

захоўваць, захаваць

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

ruaj fjalor gjuhësor bjellorusisht, ruaj bileten dhe fito, ruaj ami, ruaj dhe stilo, ruaj injection, ruaj significado, ruaj në bjellorusisht

Përkthime

lëmoshë në bjellorusisht - дабрачыннасць, дабрачыннасьць
rrëzohem në bjellorusisht - падаць, валіцца
rrëzohet në bjellorusisht - абцяць
rubin në bjellorusisht - лал, рубін, чырвоны
rëndë në bjellorusisht - моцна, вельмі, дужа

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ruaj në bjellorusisht - Fjalor: shqip » bjellorusisht
Përkthime: харчы, пажытак, спажытак, апякун, харч, гадаваць, страва, харчаванне, абараняць, ежа, спажыва, трымаць, захоўваць, захаваць