Shkrim në bjellorusisht

Përkthim: shkrim, Fjalor: shqip » bjellorusisht

ліст, пісьмо
shkrim në bjellorusisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

shkrim fjalor gjuhësor bjellorusisht, shkrim gazetaresk, shkrim shkencor, shkrim komentues, shkrim dhe arsyetim ligjor, shkrim akademik, shkrim në bjellorusisht

Përkthime

ndaj në bjellorusisht - на
shkretë në bjellorusisht - пустыня, пустэльня, пустыні
shkrij në bjellorusisht - адліга, адлігу, адлігі
shkrimtar në bjellorusisht - пісьменнік, пісьменьнік, пісьменнік пісьменнік
shkruaj në bjellorusisht - запіс, писаць, чытаць

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Shkrim në bjellorusisht - Fjalor: shqip » bjellorusisht
Përkthime: ліст, пісьмо