Gatuaj në bullgarisht

Përkthim: gatuaj, Fjalor: shqip » bullgarisht

готвач, Кук, Cook, готвачка, готвя
gatuaj në bullgarisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

gatuaj fjalor gjuhësor bullgarisht, gatuaj embelsira, gatuaj mire, gatuaj me ceken, gatuaj dhe shijo, gatuaj net, gatuaj në bullgarisht

Përkthime

gati në bullgarisht - около, за, относно, към, по
gatishmëri në bullgarisht - готовност, готовността, готовността на, готовността си, на готовност
gazeta në bullgarisht - преса, натиснете, натиснете бутона, пресата, хартия, вестник
gazetar në bullgarisht - журналист, журналистка, журналиста, журналистът
mësallë në bullgarisht - покривка за маса, покривка, покривки, покривката

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Gatuaj në bullgarisht - Fjalor: shqip » bullgarisht
Përkthime: готвач, Кук, Cook, готвачка, готвя