Krenari në bullgarisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » bullgarisht

гордост, гордостта, гордее, гордеем
krenari në bullgarisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor bullgarisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në bullgarisht

Përkthime

krasis në bullgarisht - срязване, на срязване, разбиване, степен на разбиване
kreh në bullgarisht - гребен, пита, гребена, гребен за
krevat në bullgarisht - легло, леглото, диван, слой, легла
krihem në bullgarisht - гребен
përmallim në bullgarisht - копнеж, копнежа, копнеят, копнежът, копнея

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në bullgarisht - Fjalor: shqip » bullgarisht
Përkthime: гордост, гордостта, гордее, гордеем