Lundra në bullgarisht

Përkthim: lundra, Fjalor: shqip » bullgarisht

лодка
lundra në bullgarisht

Përkthime shtesë

видра, видрата, дънни, видри

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

lundra fjalor gjuhësor bullgarisht, lundra berat, lundra bloom, lundra ambikapur, lundra dhe flamuri poezi, lundra dhe flamuri, lundra në bullgarisht

Përkthime

lumturi në bullgarisht - щастие, щастието, радост
lumë në bullgarisht - река, речен, речните, речния, речни
lus në bullgarisht - попитам, питам, попитайте, да поиска, да зададете, просите
lyej në bullgarisht - поправям, ретуш, retouch, ретуш на, за ретуширане, краска, боя
çmbush në anglisht - hollow, empty, vacuous, void

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Lundra në bullgarisht - Fjalor: shqip » bullgarisht
Përkthime: лодка, видра, видрата, дънни, видри