Njeri në bullgarisht

Përkthim: njeri, Fjalor: shqip » bullgarisht

мъж, човек
njeri në bullgarisht

Përkthime shtesë

мъж, човек, мъж на, човека

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

njeri fjalor gjuhësor bullgarisht, njeriu dhe mjedisi, njeriu ne hapesire, njeriu me top, njeriu dhe natyra, njeriu dhe shoqeria ne teknologji, njeri në bullgarisht

Përkthime

mendim në bullgarisht - мисъл, помисли, мислех, помисли си, вид, настроение, идея, управление, ...
nivel në bullgarisht - ниво, равнище, нивото, степен, ниво на
nja në bullgarisht - около, за, относно, към, по, почти
njerëzi në bullgarisht - вежливост, изтънченост, реалност, глобална, общественост, земя, глобален, вселена, ...
njoftoj në bullgarisht - доклад, доклада, отчет, доклад за

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Njeri në bullgarisht - Fjalor: shqip » bullgarisht
Përkthime: мъж, човек, мъж, човек, мъж на, човека