Pyetje në bullgarisht

Përkthim: pyetje, Fjalor: shqip » bullgarisht

въпрос, въпросните, въпросната, въпросния, въпроса
pyetje në bullgarisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

pyetje fjalor gjuhësor bullgarisht, pyetje retorike, pyetje per vajza, pyetje per konsullin, pyetje dhe pergjigje, pyetje rreth dashuris, pyetje në bullgarisht

Përkthime

pushtet në bullgarisht - мощност, сила, власт, енергия, властта, авторитет
putër në bullgarisht - лапа, лапата, на лапата, лапи
pyes në bullgarisht - попитам, питам, попитайте, да поиска, да зададете, моля
pyll në bullgarisht - гора, горски, горите, на горите, гори, лесно
pëllumb në bullgarisht - гълъб, гълъби, гълъбите, гълъба, гълъбово

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Pyetje në bullgarisht - Fjalor: shqip » bullgarisht
Përkthime: въпрос, въпросните, въпросната, въпросния, въпроса