Sporti në bullgarisht

Përkthim: sporti, Fjalor: shqip » bullgarisht

мутант, спорт
sporti në bullgarisht

Përkthime shtesë

спортен, Спорт, Sports, Спортни, спорта

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

sporti fjalor gjuhësor bullgarisht, sporti ekspres, sporti dhe fizika, sporti ne shkoder, sporti ne shkolle, sporti ne shqiperi, sporti në bullgarisht

Përkthime

atmosfera në bullgarisht - атмосфера, обстановка, атмосферата, среда, въздух
spital në bullgarisht - болница, болничен, болницата, болнична, болнични
sportelist në bullgarisht - рецепционист, администратор, рецепционистка, рецепцията, секретарка
sportist në bullgarisht - спортист, спортисти, спортсмен, спортиста
sportiv në bullgarisht - спортен, спортове, sports, спорт, спортни

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Sporti në bullgarisht - Fjalor: shqip » bullgarisht
Përkthime: мутант, спорт, спортен, Спорт, Sports, Спортни, спорта