Trup në bullgarisht

Përkthim: trup, Fjalor: shqip » bullgarisht

тяло, корпус
trup në bullgarisht

Përkthime shtesë

тяло, орган, тялото, телесно, на тялото

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

trup fjalor gjuhësor bullgarisht, trupi pas lindjes, trupi dhe shendeti flamur topi, trupa gjeometrik kubi, trup i bukur, trupin ne forme dardhe, trup në bullgarisht

Përkthime

gju në bullgarisht - коляно, коляното, на коляното, коляното на, коленете, колено
tru në bullgarisht - мозък, мозъка, на мозъка, мозъчната, мозъци
trung në bullgarisht - занасяне, буксуване, хлъзгане, подхлъзване, плъзгане, торс, корпус
truri në bullgarisht - мозък, мозъка, на мозъка, мозъчната, мозъци
tryezë në bullgarisht - маса, таблица, на маса, маса за, масичка, стол

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Trup në bullgarisht - Fjalor: shqip » bullgarisht
Përkthime: тяло, корпус, тяло, орган, тялото, телесно, на тялото