Dashur në danisht

Përkthim: dashur, Fjalor: shqip » danisht

kære, kostbar, kær, dyr
dashur në danisht

Përkthime shtesë

kærlig, kærlige, elske, at elske, elskende

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

dashur fjalor gjuhësor danisht, dashuri e ndaluar live, dashuri e ndaluar aktoret, dashuri dhe ndeshkim, dashuri te verteta, dashuri dhe seks, dashur në danisht

Përkthime

darë në danisht - knibtang, tænger, tængerne, pincet, pincers, tang
dash në danisht - dash, streg, tankestreg, instrumentbrættet, strejf, vædder
dashuri në danisht - elsker, elske, love, kærlighed
dashuria në danisht - elsker, elske, love, kærlighed
kreh në danisht - kam, kammen, comb, kæmme, rede

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dashur në danisht - Fjalor: shqip » danisht
Përkthime: kære, kostbar, kær, dyr, kærlig, kærlige, elske, at elske, elskende