Marr në danisht

Përkthim: marr, Fjalor: shqip » danisht

blive, behøve, tage, gribe, hente, modtage, skaffe, få
marr në danisht

Përkthime shtesë

hente, afhente, samle op, pluk op, afhentning

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

marr fjalor gjuhësor danisht, merrjep traktora, merrjep, merr taxi, marr dhe jap makina, marr guximin, marr në danisht

Përkthime

avokati në danisht - advokat, advokaten, jurist, avocat, sagfører
mangët në danisht - mangelfuld, mangelfulde, mangler, deficient, deficiente
maraja në danisht - mariah, fennikel
marrosur në danisht - nøddeagtig, nutty, nøddeagtige, nddeagtig, skøre, skør, vanvittig
marrë në danisht - tage, træffe, tager, læs, at, skør, vanvittig, dum

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Marr në danisht - Fjalor: shqip » danisht
Përkthime: blive, behøve, tage, gribe, hente, modtage, skaffe, få, hente, afhente, samle op, pluk op, afhentning