Martesa në danisht

Përkthim: martesa, Fjalor: shqip » danisht

bryllup, ægteskab, forening, union, sammenslutning
martesa në danisht

Përkthime shtesë

ægteskab, ægteskabet, af ægteskab, ægteskabets

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

martesa fjalor gjuhësor danisht, martesa e avokatit, martesa ne islam, martesa e arben ristani, martesa dhe divorci, martesa ne shqiperi, martesa në danisht

Përkthime

kovë në danisht - spand, bucket, spanden, skovl, skovlen
marshoj në danisht - parade, paraden, optog, gå, marchere
marsi në danisht - marts, march, marchen, marcherende, fremmarch, gå, marchere
martesë në danisht - ægteskab, ægteskabet, af ægteskab, ægteskabets, vielse, bryllup
martohem në danisht - mate, kammerat, mage, styrmand, makker, vie

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Martesa në danisht - Fjalor: shqip » danisht
Përkthime: bryllup, ægteskab, forening, union, sammenslutning, ægteskab, ægteskabet, af ægteskab, ægteskabets