Njeri në danisht

Përkthim: njeri, Fjalor: shqip » danisht

mand, menneske, person, dødelig
njeri në danisht

Përkthime shtesë

mand, manden, mennesket, menneske

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

njeri fjalor gjuhësor danisht, njeriu dhe mjedisi, njeriu ne hapesire, njeriu me top, njeriu dhe natyra, njeriu dhe shoqeria ne teknologji, njeri në danisht

Përkthime

katolik në danisht - katolsk, katolske, catholic
nivel në danisht - niveau, plan, niveauet, højde, lige, etage, flad, jævn, ...
nja në danisht - cirka, om, ca., omkring, vide om, omtrent, ...
njerëzi në danisht - høviskhed, verden, univers, folk
njoftoj në danisht - rapport, betænkning, rapporten, beretning, betænkningen, meddele, melde

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Njeri në danisht - Fjalor: shqip » danisht
Përkthime: mand, menneske, person, dødelig, mand, manden, mennesket, menneske