Preshi në danisht

Përkthim: preshi, Fjalor: shqip » danisht

porre
preshi në danisht

Përkthime shtesë

Porrer, porrerne, Leeks, porre

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

preshi fjalor gjuhësor danisht, presh dhe vetite e tij, presh dhe shendeti, preshi ne mjeksi, preshi dhe, preshi vlerat ushqyese, preshi në danisht

Përkthime

automobili në danisht - bil, bilen, med bil, søger, automobil
pres në danisht - forvente, forventer, kan forvente, vente, skære, afvente
presh në danisht - leek, porrer, porre, porren, leek det
pretendoj në danisht - bekender, bekende, bekender sig, bekende sig, hævder, påstå
prift në danisht - præst, præsten

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Preshi në danisht - Fjalor: shqip » danisht
Përkthime: porre, Porrer, porrerne, Leeks, porre