Dashuria në estonisht

Përkthim: dashuria, Fjalor: shqip » estonisht

armastus, armastama
dashuria në estonisht

Përkthime shtesë: dashuria

armastus, armastan, armastavad, love, armastad

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dashuria

dashuria fjalor gjuhësor estonisht, dashuria dhe urrejtja, dashuria poezi, dashuria per allahun, dashuria e nenes, dashuria thenie, dashuria në estonisht

Përkthime

dashur në estonisht - armastav, loving, armastavad, armastava, armastavat, lugupeetud, armastatu, armastatud, ...
dashuri në estonisht - armastus, armastan, armastavad, love, armastad, armastama
dasmë në estonisht - pulm
datë në estonisht - kuupäev, kuupäeva, kuupäevast, kuupäeval, kuupäevaks, käima, kohtamine, dattel
ndërhyj në estonisht - tükkima, tungida, tungivad, sekkuda ohvrite, tikkuma, häirima, segama

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dashuria në estonisht - Fjalor: shqip » estonisht
Përkthime: armastus, armastama, armastus, armastan, armastavad, love, armastad