Eksporti në estonisht

Përkthim: eksporti, Fjalor: shqip » estonisht

eksport, eksportimine, väljavedu, eksportima
eksporti në estonisht

Përkthime shtesë

eksport, ekspordi, ekspordiks, ekspordilitsentside

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

eksporti fjalor gjuhësor estonisht, eksporti neto, eksporti dhe importi ne shqiperi, eksporti i kosoves, eksporti ne kosove, eksporti dhe importi ne kosove, eksporti në estonisht

Përkthime

ekran në estonisht - ekraan, ekraani, ekraanil, ekraanile, ekraaniloleva, võrk, rähk, sirm
ekskursion në estonisht - ekskursioon, ekskursioonil, ekskursiooni, ekskursioonilaevad, ekskursioonibussiga, kõrvalepõige, võnkeamplituud
ekspozitë në estonisht - näitus, näituse, näitusel, näitust, näitusele, seletus, esitus, väljapanek, ...
ekzistencë në estonisht - olemasolu, olemasolust, olemas, olemasolule, eksistents, olemine, olemus
sigurtë në estonisht - ohutu, seif, ohutuks, turvaline, ohutud, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Eksporti në estonisht - Fjalor: shqip » estonisht
Përkthime: eksport, eksportimine, väljavedu, eksportima, eksport, ekspordi, ekspordiks, ekspordilitsentside